Škola u prirodi

Od 12.05. do 15.05. 2025. g. učenici 4. razreda sudjelovali su u Školi u prirodi u pratnji učiteljice Tamare Svjetličić te knjižničarke Mateje Grgurić.

Odredište im je bio Biograd na Moru. Na putu prema moru zaustavili su se u Karlovcu gdje je uslijedio posjet slatkovodnom akvariju Aquatika. U Dalmaciji su posjetili: Nacionalni park Krka, Sokolarski centar, otok Pašman te Zadar i Šibenik. Uživali su u prirodnim ljepotama i upoznali brojne znamenitosti.

Boravak učenika u Školi u prirodi bio je posebno i nezaboravno iskustvo.

Pročitajte još

Ispraćaj osmaša

Ispraćaj osmaša

Danas smo s puno emocija ispratili naše osmaše na put prema novim životnim izazovima. Pripremili su nam kratak program u kojem su zahvalili svim djelatnicima škole, podijelili im ruže i prikazali prezentaciju sa uspomenama na svoje školovanje. Uz pljesak učenika i...

Dan škole

Dan škole

Svečanim programom obiježili smo Dan škole. Medijski je sve popratio Lipički Compas pa detalje i fotografije pogledajte na ovoj poveznici.

Skip to content