Prvi dan škole

Prvog dana nove školske godine u jednoj od učionica Osnovne škole Grigora Viteza Poljana vladalo je posebno uzbuđenje.

Šesnaest prvašića prvi put je sjelo u školske klupe, spremno započeti svoje putovanje kroz svijet znanja. Toplu dobrodošlicu i riječi ohrabrenja uputili su im ravnatelj Tibor Nagy i Slobodan Katunar, koji je u ime Grada Lipika i Požeško-slavonske županije razveselio učenike prigodnim poklonima.

Posebne riječi podrške uputila im je učiteljica Tamara Svjetličić te obećala da će učionica biti mjesto igre, učenja i prijateljstva. Svečanost dobrodošlice upotpunili su prigodnim programom učenici petoga razreda. Za šesnaest novih učenika ovaj će dan ostati lijepa uspomena na prve školske korake.

Medijski je sve popratio Lipički Compas čiju objavu možete pogledati ovdje.

Pročitajte još

Ispraćaj osmaša

Ispraćaj osmaša

Danas smo s puno emocija ispratili naše osmaše na put prema novim životnim izazovima. Pripremili su nam kratak program u kojem su zahvalili svim djelatnicima škole, podijelili im ruže i prikazali prezentaciju sa uspomenama na svoje školovanje. Uz pljesak učenika i...

Dan škole

Dan škole

Svečanim programom obiježili smo Dan škole. Medijski je sve popratio Lipički Compas pa detalje i fotografije pogledajte na ovoj poveznici.

Skip to content