22. listopada ove godine, učenice sedmog razreda naše škole, Tena i Marijeta, sudjelovale su na promociji mladih čuvara prirode. Svečanost se održala u Planinarskom domu Omanovac pod pokroviteljstvom Javne ustanove za upravljanje zaštićenim područjem Požeško- slavonske županije. Program je bio vrlo zanimljiv i edukativan. Mladi čuvari prirode svoje znanje su usavršili kroz edukativnu igru, kviz i radionicu HGSS-a. Nakon završetka zadanih aktivnosti, mladim čuvarima prirode su podijeljene diplome i prigodni pokloni nakon čega su slijedili ručak i druženje.
Ispraćaj osmaša
Danas smo s puno emocija ispratili naše osmaše na put prema novim životnim izazovima. Pripremili su nam kratak program u kojem su zahvalili svim djelatnicima škole, podijelili im ruže i prikazali prezentaciju sa uspomenama na svoje školovanje. Uz pljesak učenika i...


