Interni protokol OŠ GrigoraViteza Poljana

Interni protokol o ulasku i izlasku iz školske zgrade koji se primjenjuje s početkom drugog obrazovnog razdoblja (od 7. siječnja 2025. godine), a odnosi se na zaposlenike, učenike i njihove roditelje, kao i na sve posjetitelje.

Protokol možete preuzeti ovdje.

Pročitajte još

Ispraćaj osmaša

Ispraćaj osmaša

Danas smo s puno emocija ispratili naše osmaše na put prema novim životnim izazovima. Pripremili su nam kratak program u kojem su zahvalili svim djelatnicima škole, podijelili im ruže i prikazali prezentaciju sa uspomenama na svoje školovanje. Uz pljesak učenika i...

Dan škole

Dan škole

Svečanim programom obiježili smo Dan škole. Medijski je sve popratio Lipički Compas pa detalje i fotografije pogledajte na ovoj poveznici.

Skip to content